224 EYE PATCH

Pirkti InternetuNeimada.eu

100% PURE BIO CELLULOSE FIBER MASK + PEPTIDE COMPLEX

Bio celiuliozės pluošto peptide komplekso kaukė
Akių kaukė yra iš bioceliuliozės pluošto. Puikiai veikia akių kontūrus, lygina raukšleles, optimaliai pašalina skysčių perteklių, mažina ratilus. Gaivina, tonizuoja odą aplink akis, veikia labai greitai ir turi išliekamąjį poveikį.

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS MEDŽIAGOS:
Argininas / Karnozinas: Padidina kolageno gamybą, galinčią atgaivinti fermentus, kurie yra atsakingi už jo skilimą.
Acetil glicilo beta alaninas sumažina odos pigmentaciją, blokuojant melanino transportavimą. Slopina fermentų, dalyvaujančių melanogenezės-melanino pigmento gamyboje, aktyvumą.
Gliukozilas hezerydinas: stimuliuoja odos paviršinę kraujo apytaką, todėl naikina tamsius apskritimus po akimis ir sustiprina kapiliarines sienas.
Betaine / Allantoin / Aloe Barbadensis: ramina ir atstato uždegiminę ir erzinamą periokuliarinę zoną.
Aminobutyro rūgštis (GABA yra natūrali aminorūgštis): skatina veido raumenų atsipalaidavimą, lygina odos reljefą.

NAUDOJIMAS
Rekomenduojama jį vartoti vieną kartą per savaitę vakare po veido išvalymo ir prieš serumą.
Bioceliuliozės pleistras yra 3 sluoksnių: 2 apsauginiai išoriniai sluoksniai ir vidinis sluoksnis yra bioceliuliozės kaukė.
Atidarykite pakuotę, nuimkite pleistrą ir išimkite pirmąjį išorinį apsauginį sluoksnį; Užtepkite pleistrą ant veido, dėkite bioceliuliozės sluoksnį ant odos. Tada nuimkite antrąjį išorinį apsauginį sluoksnį.
Nestipriais pirštų galiukų judesiais patapšnokite ir pirštų pagalba palengvinkite kaukės tinkamą sukibimą; Pašalinkite kaukę po 15-20 minučių ir įmasažuokite likusį serumą, kol jis visiškai įsigers.
Kai pakuotė atidaroma, nedelsdami naudokite gaminį, kad užtikrintumėte saugumą ir kokybę. Kaukės nebegalima naudoti pakartotinai.

PAKUOTĖ
2 akių kaukėmis, 10 ml; Dėžutėje 4 pakuotės.