252 VITAMIN C

Pirkti InternetuNeimada.eu

PURE ACTIVE

Kosmetiniai milteliai odai, susidedantys iš 90% vitamino C ir 3% Kojic rūgšties. Užtikrina visų odos tipų švytėjimą. Pagerina odos spalvą, gerina būklę linkusios patinti ir gerina į spuogus linkusios odos struktūrą bei išvaizdą. Atkuria odos elastingumą, didina odos stangrumą.

Papildo kasdienį odos priežiūros ritualą. Produktas sukurtas atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius poreikius.

PAGRINDINĖS SUDEDAMOSIOS MEDŽIAGOS:
Askorbo rūgštis: grynas vitaminas C jo rūgštinėje formoje. Vitaminas su didžiausia antioksidacine galia, galinčiu neutralizuoti laisvųjų radikalų poveikį, sulėtindamas odos senėjimą. Kovojant su cronoaging poveikiu (genetiniai veiksniai), vitaminas C taip pat veikia audinių atsipalaidavimą, stimuliuodamas odą, kad gautų tinkamą kolageno kiekį. Tarp jos nesuskaičiuojamų funkcijų yra odos skalavimo priemonė, nes ji slopina aktyvumą prieš melanogenezę.
Kojicacid: cheminis ingredientas, galintis slopinti melanino gamybą. Jis užkerta kelią fermento, vadinamo tiroinase, formavimuisi, svarbiu pigmento gamybai. Antioksidantas su svarbiais odos atkūrimo gebėjimais, tokiais kaip kova su laisvuosiais radikalais ir kova su odos senėjimu.

PASKIRTIS
1. Gerina odos mikroeksfoliaciją.
2. Kovoja su odos senėjimą skatinančiais požymiais.
3. Suteikia gaivą papilkėjusiai odai.
4. Mažėja nuovargio požymių ir gerėja odos išvaizda.

NAUDOTI
Raukšlių profilaktikai, papilkėjusiai, subliuškusiai, praradusiai elastingumą odai.

NAUDOJIMO REKOMENDACIJA:
KAIP VALYMAS: įberkite šiek tiek miltelių į sudrįkintą delną, įlašinkite vandens lašą, kad galėtumėte pamaišius gauti gelį. Įtepti į odą sukamaisiais judesiais. Palikite dvi minutes, tada nusiprauskite.
Nereikia nuplauti produkto, jei norite nuolat aprūpinti odą vitaminu C ir intensyviu Vit. C. Tokiu atveju efektas bus stipresnis. Sumaišykite 5 gramus miltelių su šiek tiek vandens, kol susidarysite gelį. Tepkite ant veido ar kūno ir 20 minučių palikite, tada nuplaukite.

PAKUOTĖ:
buteliukas 20 gr.