ANTI AGE

Pirkti InternetuNeimada.eu

ANTI AGE– ODOS SENĖJIMO PROCESUS STABDANTIS KREMAS (50ml)

SUDĖTIS:

PHYTOSAN (Glycine Soja): 

Padidina odos atnaujinimo pajėgumo charakteristikas tiek ląstelių, tiek audinio lygyje.  Padeda jaunai odai regeneracijos procese ir apsaugo ją nuo išorinių veiksnių. Apsaugo brandžią odą nuo biologinio senėjimo proceso. Stimuliuoja kolageno sintezę, padeda atsistatyti odos barjerui.

 

KROKAS (CROCUS CHRISANTHUS) (Epidermio augimo faktorius): Kroko svogūnėlio ekstraktas – 100% natūralios kilmės sudedamoji dalis, galinti atjauninti odos tarpląstelinę medžiagą. Jis stimuliuoja natūralius odos augimo faktorius, skatina kolageno ir elastino gamybą, atnaujina odos tamprumą ir tvirtumą, stabdo senėjimo procesą ir matomai atjaunina odos tekstūtą.

ODOS SENĖJIMO PROCESUS STABDANTI GRYNOS BIOCELIULIOZĖS KAUKĖ
3 x 20 ml

E KOMPLEKSAS:  ramina, veikia prieš laisvuosius radikalus, pasižymi puikiomis antisenėjimo savybėmis, antioksidantas, kuris apsaugo ląsteles nuo oksidacinio pažeidimo, mažina uždegimą, prisideda prie ląstelių energijos didinimo ir lipidų gamybos.

BAOBABAS IR KINROŽĖ (BAOBAB AND IBISCUS): Baobabas gausus vitamino A, D ir E, taip pat pagrindinių riebiųjų rūgščių omega 3,6 ir 9 (vitaminas F); Kinrožė stangrina odą, veikia kaip antioksidantas ir kaip pilingas.

KAVOS PUPELĖS: Stiprus antioksidantas, didina audinių elastingumą, palaiko drėgmę.

KROKAS(CROCUS CHRISANTHUS) (Epidermio augimo faktorius)