Anticeliulitinis kremas

Pirkti InternetuNeimada.eu

CELLULITE– INTENSYVUS ATSTATANTIS KREMAS (200ml)

 

Intensyvi kosmetinė priemonė celiulito gydymui. Veikliosios medžiagos skatina kraujotaką, drenuoja, padeda šalinti riebalų sankaupas, toksinus ir skysčius, susikaupusius odoje. Suteikia odai elastingumo, lygumo, stangrumo. Kartu užkertamas kelias naujų riebalinių ląstelių susidarymui. Oda tampa elastingesnė, stangresnė ir glotnesnė, mažėja celiulitas.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

RHODYSTEROLIS 2% tai visiškai natūrali ir kliniškai išbandyta medžiaga, pagaminta iš raudonųjų jūros dumblių. Dėl šios medžiagos poveikio pagreitėja kraujo apytaka, skatinama lipolizė, dėl to mažėja riebalų sankaupos, stimuliuojamas vandens išsiskyrimas ir toksinų pašalinimas.

Kartu užkertamas kelias naujų riebalinių ląstelių susidarymui. Oda tampa elastingesnė, stangresnė ir glotnesnė.

SCULPTOSANE 1% vandenyje tirpus planktono ekstraktas, stangrina odą, o taip pat sumažina riebalinio audinio plėtrą, skatina ląstelių energiją, aprūpina audinius deguonimi. Taip pat užtikrina optimalią ląstelių detoksikaciją, atstato odos spalvą, stangrumą ir elastingumą.

L-KARNITINAS 0,5% –   natūralus, į B grupės vitaminus panašus junginys, kuris padidina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims. Karnitinas padeda transportuoti šias rūgštis į mitochondriją , kuriose jos yra panaudojamos energijai gauti. Mažina celiulitą, gerina odos būklę, tiesiogiai veikia raumenis.

KOFEINAS  4% –  padeda pašalinti vandens perteklių, valo organizmą, gerina medžiagų apykaitą, skatina  riebalų deginimą, mažina patinimą, puikiai mažina celiulitą.

Naudojimo rekomendacijos: Kartą per dieną ištepti konkrečias sritis (šlaunis, sėdmenis, klubų, pilvo, vidinę rankų dalį)  kremu įmasažuojant jį.