Apie mus

AROSHA – tai kūno priežiūros kosmetikos linija. AROSHA sukūrė platų produktų asortimentą lieknėjimui, celiulito mažinimui, drėkinimui, senėjimo procesų užkirtimui, odos tekstūros, tonuso ir spalvos atstatymui.

Svarbiausias AROSHA produktas – tai švelnios medžiagos bandažai,  prisotinti aktyvių elementų ir skirti vienkartiniam naudojimui. Procedūros metu oda palaipsniui absorbuoja bandažuose esančias veikliąsias medžiagas. Skirtingų formulių dėka, AROSHA siūlo  platų bandažų pasirinkimą, kas leidžia kosmetologui pasiūlyti savo klientams skirtingas procedūras, atsižvelgiant į jų poreikius ir kūno problemas.

AROSHA produktai plačiai naudojami žinomų pasaulio kosmetologijos ir estetinės terapijos centrų ir yra pripažinti kaip vienas paprasčiausių bei efektyviausių priemonių kovai su celiulitu bei kūno silueto formavimui.

AROSHA  – tai italų specialistų sukurtas produktas, o jo atstovų ir gerbėjų  yra visame pasaulyje. Džiaugiamės, galėdami šį stebuklingą produktą pristatyti ir Jums.

Mes pasiruošę suteikti Jums visą informaciją, mokymus bei konsultacijas, tikime, kad išbandę šią naujovę ir Jus pasakysite  –   Aš  raudona-sirdis   AROSHA !