CEL TERM

Kosmetinė procedūra prieš celiulitą,

 

Stimuliuoja medžiagų apykaitą ir deguonies mainus riebalų ląstelėse. Padeda pašalinti iš organizmo užsistovėjusius skysčius ir toksinus, kovoja su kietojo celiulitu simptomais. Skatina limfos tekėjimą.

Veikliosios medžiagos:

Kofeinas: padeda pašalinti vandens perteklių, valo organizmą, gerina medžiagų apykaitą, skatina riebalų deginimą, mažina patinimą, puikiai mažina celiulitą .
Azijinė centelė (Centella asiatica):  turtinga rūgštimis, kurios padeda reguliuoti fibroblastų veiklą ir stimuliuoja kolageno gamybą. Dėl savo gydomųjų savybių ji užkerta kelią odos elastingumo praradimui, raukšlių ir strijų susidarymui. Stiprina kraujagyslių sieneles. Palaiko natūralų drenažą ir suteikia „lengvų kojų” pojūtį.

Rudųjų jūros dumblių ekstraktas (Fucus vesiculosus extract): rudieji dumbliai, turtingi polisacharidų, organinio ir mineralinio jodo bei vitaminų. Pasižymi stipriu drėkinamuoju, valomuoju bei antibakteriniu poveikiu. Jūrų dumblių ekstraktas stangrina odą, gerina jos kraujotaką, apsaugo kolageno skaidulas nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio. Jūrų dumblių ekstraktas padeda kovoti su celiulitu, raukšlėmis ir strijomis.

 CEL TERM  rekomenduojama:

Problemos:
-Viršsvoris
-Fibrozinis celiulitas
-Suglebus oda.

Poveikis:
– Liekninantis
– Deginantis riebalus
– Oda tampa elastingesnė.

 

Vienos pakuotės (procedūros) sudėtis:
2 bandažai – prisotinimas 250 ml/kiekvienas
10 cm x 10 m (46% viskozė – 54% poliamidas)
Įpakavimas: dėžėje 10 pakuočių.

 

Derinama su:

Aqua drain ir Slim cel – viršsvoris ir ”apelsinų žievelės“ efektas.