CELL REPAIR

Pirkti InternetuNeimada.eu

„Sausas” aliejus

Stangrinimas ir kūno linijų atstatymas – 100ml.

Ar žinote, kad dėl natūralių eterinių aliejų augalai sugeba prisitaikyti ir išgyventi ekstremaliomis sąlygomis. Augaliniai aliejai apsaugo juos nuo kenksmingų oro sąlygų, stiprina jų struktūrą ir natūralią gynybos sistemą. Atlikus įvairių augalų pagrindinių komponentų  nuodugnius tyrimus, mes išrinkome 6 eterinius aliejus, turinčius sinergetinių savybių, atstatančių odos pusiausvyrą. Tik CELL REPAIR  produktuose Jūs galite rasti šias natūraliąsias medžiagas.

 

Veikliosios medžiagos:

Raudonieji dumbliai (Palmaria Palmata): dėl antioksidantų ir jonizuojančiųjų komponentų ( mineralų ir polifenolių) odai suteikiamas gyvybingumas ir sveika išvaizda. Gausus mikroelementų kiekis raudonuosiuose dumbliuose skatina kraujagyslių išsiplėtimą, palaiko  drėgmės pusiausvyrą.
Lazdynų riešutų aliejus (Corylus Avellana): 
turtingas nesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis (apie 90%), riebalais, fosfolipidais ir vitaminais A ir E. Drėkina ir stangrina odą, tuo pačiu atstato ir pagerina veikliųjų medžiagų įsisavinimą. Antioksidantai ir antiradikalai apsaugo odą nuo oksidacijos proceso.
Arganų aliejus (Argania Spinosa Kernel): 
dėl unikalių regeneruojančių ir antioksidacinių savybių, labai efektyviai padidina odos drėgmės lygį ir atnaujina odą. Aliejuje esantys tokoferoliai veikia riebalų rūgštis membranoje, užtikrina apsaugą nuo ląstelių senėjimo.

Sudėtyje nėra dažiklių, parabenų ir mineralinių aliejų.

Naudojimo rekomendacijos:

Kartą per dieną ištepti konkrečias sritis (šlaunis, sėdmenis, klubų, pilvo, vidinę rankų dalį) aliejumi jį įmasažuojant.