CELLULAR LIFT

Pirkti InternetuNeimada.eu

CELLULAR LIFT – STANGRINANTIS/PATEMPIANTIS KREMAS
50ML

SUDĖTIS:

OBUOLIŲ LĄSTELIŲ EKSTRAKTAS(Augalinės kamieninės ląstelės):  didina odos ląstelių ilgaamžiškumą. Tai puiki medžiaga atitolinanti odos senėjimą ir raukšlių susidarymą. Tai vienas iš novatoriškiausių ingredientų odos priežiūroje.

PHYTOSAN (Glycine Soja): Padidina odos atnaujinimo pajėgumo charakteristikas tiek ląstelių, tiek audinio lygyje.   Padeda jaunai odai regeneracijos procese ir apsaugo ją nuo išorinių veiksnių. Apsaugo brandžią odą nuo biologinio senėjimo proceso. Stimuliuoja kolageno sintezę, padeda atsistatyti odos barjerui.

ARGIRELINAS : stimuliuoja veido raumenų susitraukimus, slopina katecholamino gaminimąsi. Veido raumenys atsipalaiduoja ir išsilygina mimikos raukšlės – ypač kaktos ir apyakių. Šio peptido poveikis prilygsta A tipo botulino toksino poveikiui, tačiau yra geresnis tuo, kad neištinka „kaukės“ efektas, nes mimikos raumenys nėra paralyžiuojami.

STANGRINANTI/PATEMPIANTI GRYNOS BIOCELIULIOZĖS KAUKĖ
3 x 20 ML

E KOMPLEKSAS:  ramina, veikia prieš laisvuosius radikalus, pasižymi puikiomis antisenėjimo savybėmis, antioksidantas, kuris apsaugo ląsteles nuo oksidacinio pažeidimo, mažina uždegimą,  prisideda prie ląstelių energijos didinimo ir lipidų gamybos.

KVINOJA (QUINOA): Tai 100% natūralus tenzorinis  ingredientas. Sudarydamas ploną plėvelę, jis nedelsiant stangrina, ramina odą. Veikia prieš odos suglebimą ir odos elastingumo laipsnišką praradimą.

HIALURONO RŪGŠTIS (HYALURONIC ACID): dėl savo mažos molekulinės masės giliai prasiskverbia į odos raginį sluoksnį, padeda drėgmei pasiekti vidinius odos sluoksnius ir nedelsiant suteikia patempimo ir putlumo poveikį.