CRYSTAL PEEL

Pirkti InternetuNeimada.eu

CRYSTAL PEEL – ODOS ŠVEITIMO PROGRAMA

 

Profesionalus veido šveitimo kompleksas eksfoliacinių veikliųjų medžiagų pagalba,  išvalys ir subalansuos odą, pašalinti negyvąsias odos ląsteles, ir visas apnašas nuo išorinių odos sluoksnių. Procedūra, leidžianti atnaujinti odą ir paruošti geresniam veikliųjų medžiagų įsisavinimui.

TIKSLAS:

  • Eksfoliacija – pašalinimas odos paviršinio sluoksnio,
  • Odos išlyginimas,
  • Giluminis valymas,

SUDĖTIS:

VITAMINAS C – valantis eksfoliacinis mišinys (10×2,5ml).

ASKORBO RŪGŠTIS ( Vit.C) 20% – vitamino C forma, stiprus antioksidantas, turintis priešuždegiminį poveikį, galinti pagerinti odos tekstūrą ir kokybę, mažina raukšles, pašalina rudas dėmės ir odos tono nelygumus.

DERMA PEEL – valantis eksfoliacinis kremas (50ml).

ACETILSISTEINAS: efektyvus valantis eksfoliacinis antioksidantas.

ŠLAPALAS (Urea): natūralus surišantis vanduo, turintis puikių drėkinamųjų savybių. Skatina ląstelių atsinaujinimą.

SALDŽIŲJŲ MIGDOLŲ ALIEJUS: maitinantis, raminantis ir drėkinantis stabdantis senėjimo procesą.

GLYCOLIC PEEL  – valantis eksfoliacinis gelis (30ml).

GLIKOLIO RŪGŠTIS 14%: organinis junginys, skirtas eksfoliacijai ir giliam drėkinimui Glikolio rūgštis yra švelni, natūraliai egzistuojanti gamtoje rūgštis, priklausanti paviršinių cheminių pilingų grupei, kuri pašalina negyvą viršutinį epidermio mikrosluoksnį. Taip stimuliuojama naujų, sveikų, jaunų ląstelių gamyba ir visiškai naujo odos sluoksnio susidarymas. Be to, glikolio rūgštis skatina elastinių ir kolageno skaidulų gamybą. Šių glikolio rūgšties savybių dėka sumažinamos arba išnyksta smulkiosios odos linijos ir raukšlelės, pasišalina paviršutiniai pigmentacijos nelygumai, pašalinamos po aknės liekančios rausvos dėmelės, paviršiaus nelygumai, pagerėja odos struktūra, oda tampa lygi ir švelni.

VAISIŲ RŪGŠTYS (Alphahydroxy Acids – „AHA”): rūgščių grupė iš natūralių vaisių ir žolelių, jau tūkstančius metų naudojamų kosmetikoje odos valymui ir išlyginimui.

ALIJOŠIUS (ALOE BARBADENSIS): jau šimtmečius naudojamas visų rūšių odos negalavimams gydyti.
Ypač psoriazės, saulės nudegimų. Jame gausu vitaminų, mineralų ir kitų sudedamųjų dalių, kurios detoksikuoja ląsteles (amino rūgštys ir urono rūgštys). Veikia priešuždegimiškai (riebalų rūgštys ir salicilo rūgštis). Apsaugo odą nuo UV spindulių žalos (aloinas, kuris gali blokuoti iki 30 procentų ultravioletinių spindulių, nukreiptų į odos paviršių).

AZIJINĖ CENTELĖ: natūralus gydomasis ingredientas žinomas šimtmečius Kinijos, Afrikos ir Ajurvedos medicinoje. Taikoma lokaliai turi antivirusinių, antibakterinių ir antiuždegiminių savybių. Dėl savo gebėjimo stimuliuoti ir papildyti kolagenu, Centelė gali patobulinti veido linijas ir panaikinti raukšles. Suteikia bendrą griežtinimą ir anti-senėjimo poveikį. Patempia odą ir pasižymi antisenėjimo efektu.