ĮRANGA

KOSMETIKOS DERINIMAS SU ELEKTRINIAIS PRIETAISAIS

Praktiškai visi AROSHA produktai puikiai veikia daugybę neigiamų kūno problemų. Tačiau kompanija nestovi vietoje, o nuolat ieško kelių, kad būtų pasiektas dar efektyvesnis rezultatas. Inovacijų dėka, jau galime derinti bandažų techniką su aparatinės įrangos technologijomis.
Žemiau išvardintų prietaisų pagalba, procedūrų rezultatai bus stulbinantys:

1. Elektrostimuliacija – naudojamas raumenų tonusui pakelti. Kosmetika Arosha kovoja odos ir riebalinių ląstelių lygmenyje, o elektrostimuliacija – elektros impulsų pagalba veikia raumenų skaidulas ir priverčia jas dirbti. Tai lyg „fitnesas tinginiams“
2. Ultragarsinis prietaisas – žemo dažnio ultragarsas veikia riebaliniį audinį ir fibrozinio audinio formavimąsi, suskaido juos, o skilimo produktus pašalina iš organizmo. Derinant šią techniką kartu su AROSHA kosmetika, galima pasiekti maksimalų efektą: sustiprinti riebalinio audinio skilimą ir paspartinti drenavimą.

3. Infraraudonųjų spindulių prietaisas – įšildo audinį iki 5 cm. Skatina ląstelių metabolizmą.

4. Slėgio terapija (presoterapija) – tai mechaninis grubus masažas. Skatina venų kraujotaką ir limfos drenažą. Ši technika ypač svarbi pilvo, klubų ir kojų masažui. Apsaugo nuo venų varikozės ir pagerina organizmo funkcionavimą, skatina toksinų pašalinimą.

pressomassaggeultrasounds-e-elttrostimulation