Kremas krūtinei ir dekolte sričiai

Pirkti InternetuNeimada.eu

BREAST & DECOLLETE – KRŪTINĘ IR DEKOLTE ATSTATANTIS GELIS (100ml.)

 

Subtilus gelis, naudojamas krūtinės ir dekoltė zonų priežiūrai. Padeda formuoti dailią krūtinę, tonizuoja, patempia odą. Biustas tampa putlesnis, stangresnis. Dekoltė srities oda atgauna elastingumą, šviežumą.

Veikliosios medžiagos:

ORGANINIS SILIKONAS 5% organinis silicis yra polisacharidas, išgautas iš dumblių ir suderintas su silicio junginių grupėmis. Tirpus vandenyje ir biologiškai aktyvus, turi daugiapusį poveikį (restruktūrizacinis efektas, prevencija, apsauga, atstatymas, metabolizmo stimuliacija) ir taip pat yra puikiai toleruojamas odos (netoksiškas ir nealergiškas). Visapusiškai padeda atstatyti ir sustiprinti jungiamąjį audinį, kolageno ir elastino skaidulas. Stipraus odą patempiamojo ir drėkinamojo poveikio. Silicis taip pat žinomas dėl antioksidacinio aktyvumo ir odos apsaugos nuo senėjimo.

AFRIKINĖ KIGELIJA 20% tai šventas Afrikos medis.  Jo vaisių ekstraktas tradiciškai naudojamas moterų krūtinei stangrinti. Ekstraktas padidina odos fibroblastų aktyvumą, padidina odoje vandens, hialurono rūgšties, kolageno kiekį ir puikiai veikia kaip kūną tonizuojanti ir stiprinanti medžiaga, suteikianti odai stangrumo ir elastingumo.

Naudojimo rekomendacijos: Kartą per dieną ištepti konkrečias sritis (krūtinę ir dekolte sritytį) kremu įmasažuojant jį.