LIFT PLUS

ODOS ATKŪRIAMOJI PROCEDŪRA

foto_liftplus_ENKosmetinė procedūra, kuri dėl skirtingų rūšių dumblių (Klamath dumbliai, spirulinos dumblių ekstraktas) veikliųjų savybių, stimuliuoja fibroblastų veiklą, atkuria odos elastingumą ir natūralią spalvą. Sudėtyje esantis karnozinas  pasižymi antioksidacinėmis savybėmis bei padeda pašalinti medžiagų apykaitos metu susidariusias aktyvias deguonies ir azoto daleles (laisvuosius radikalus),  slopina audinių senėjimo procesą.

Veikliosios medžiagos:

KLAMATH DUMBLIAI (aphanizomenon los aquae extract): Dumbliuose dėl didelės ežero vulkaninės kilmės mineralizacijos yra itin didelis mineralinių medžiagų kiekis. Pastarųjų veikiamose ląstelėse natūralus molekulių migracijos procesas paspartėja 40 proc., taigi, gerokai greičiau sunaikinami pavojingi mikroorganizmai ir virusai, sparčiau vyksta ląstelių regeneracija. Dumbliuose taip pat yra itin didelis vieno svarbiausių antioksidanto betakarotino, vitaminų (tarp jų ir B12, itin retai randamo augaluose), omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių kiekis, net 20 amino rūgščių. Jos suteikia odai gyvybingumo, energijos, apsaugo nuo senėjimo.

SPIRULINOS EKSTRAKTAS: Didelis baltymų ir amino rūgščių kiekis, esantis spirulinoje, stimuliuoja endogeninio kolageno ir kitų medžiagų, svarbių odos drėkinimui ir sveikai būklei, gamybą. Spirulina neutralizuoja laisvųjų radikalų poveikį ir saugo ląsteles nuo neigiamo aplinkos poveikio. Hidrofiliniai spirulinos elementai sudaro tam tikrą kompleksą, kuris atstato ir apsaugo natūralią odos mikroflorą.

KARNOZINAS: Karnozinas yra universalus antioksidantas, saugantis ląsteles nuo senėjimo ir gerinantis jų funkcijas.

LIFT PLUS rekomenduojama:
Problema:
– Odos suglebimas
– Strijos
– Odos išsausėjimas (dehidratacija)

Poveikis:
– Oda elastingesnė, stangresnė.

Vienos pakuotės (procedūros) sudėtis:
2 bandažai – prisotinimas 250 ml/kiekvienas
10 cm x 10 m (46% viskozė – 54% poliamidas).