LIPHO CEL

RIEBALŲ SKAIDYMO KOSMETINĖ PROCEDŪRA

Picture1

Bandažai, prisotinti veikliosiomis medžiagomis, fibroziniam ir adipoziniam celiulitui gydyti. Kofeino, L-karnitino ir fosfatidilcholino derinys efektyviai tirpdo riebalines ląsteles, jas paversdamas energija. Turi detoksikuojantį, drenažinį poveikį, stiprina ląstelių membranas, atkuria odos lankstumą ir elastingumą, tiesiogiai veikia raumenis. Aktyvina medžiagų apykaitą.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS:

KOFEINAS: padeda pašalinti vandens perteklių, valo organizmą, gerina medžiagų apykaitą, skatina riebalų deginimą, mažina patinimą, puikiai mažina celiulitą.

L-KARNITINAS: natūralus, į B grupės vitaminus panašus junginys, kuris padidina ląstelių membranų pralaidumą riebiosioms rūgštims. Karnitinas padeda transportuoti šias rūgštis į mitochondrijas , kuriose jos yra panaudojamos energijai gauti. Mažina celiulitą, gerina odos būklę, tiesiogiai veikia raumenis.

BROMELAINAS:  tai baltymus skaidantis fermentas. Skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl oda tampa lygi ir elastinga.  Mažina „apelsino žievės“ efektą, pasireiškiantį esant celiulitui.

BIOFLAVONOIDAI: Antioksidantai, apsaugantys ląsteles nuo kenksmingo laisvųjų radikalų poveikio. Gerina kraujo mikrocirkuliaciją odoje, dėl ko ląstelės gauna geresnį aprūpinimą deguonimi ir maitinimą, o odos audiniai stiprėja bei įgauna natūralų atsparumą, geresnę apsaugą.

FOSFATODILOCHOLINAS: natūraliai išgaunamas iš sojos ekstrakto. Giliai prasiskverbia į poodinį sluoksnį, stiprina ląstelių membranas, atkuria odos lankstumą ir elastingumą.

LIPHO CEL  rekomenduojama:

Problemos:
-Viršsvoris
-Fibrozinis, adipozinis celiulitas
-Suglebus oda.

Poveikis:
– Liekninantis
– Deginantis riebalus
– Oda tampa elastingesnė.