PUSH UP

KRŪTINĘ STANGRINANTI, PUTLINANTI KOSMETINĖ PROCEDŪRA

Picture2

Procedūra, kuri dėl skirtingų rūšių dumblių veikliųjų savybių, atkuria odos elastingumą ir natūralią spalvą. Pasižymi antioksidacinėmis savybėmis bei šalina laisvuosius radikalus, slopina audinių senėjimo procesą.

VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS

AFRIKINĖS KIGELIJOS VAISIŲ EKSTRAKTAS  (kigelia africana extract): Ekstraktas padidina odos fibroblastų aktyvumą, padidina odoje vandens, hialurono rūgšties, kolageno kiekį ir puikiai veikia kaip kūną tonizuojanti ir stiprinanti medžiaga, suteikianti odai stangrumo ir elastingumo.

HIALURONO RŪGŠTIS (Hyaluronic acid ): Hialurono rūgštis yra būtina odos struktūrai ir stiprina odos sugebėjimą išlaikyti esminius skysčius bei nuolat drėkinti. Iš tikrųjų hialurono rūgštis pasižymi su niekuo nepalyginamomis drėkinamosiomis savybėmis. Ji gali sulaikyti daug daugiau vandens nei bet kuri kita natūrali medžiaga. Įrodyta, kad hialurono rūgštis stimuliuoja naujų ląstelių augimą. HA saugo išorinę odą ir sukuria apsauginę plėvelę, naikinančią bakterijas ir virusus, galinčius turėti neigiamos ir žalingos įtakos. HA dėka odos paviršius natūraliai yra šiek tiek rūgštinis ir toks turi išlikti, kad oda būtų sveika ir apsaugota.