Stangrinantis kremas

Pirkti InternetuNeimada.eu

FIRMING – INTENSYVUS RESTRUKTURIZUOJANTIS STANGRINANTIS KREMAS (200ml.)

 

Efektyviai gerina odos stangrumą, elastingumą. Drėkina odą. Kolagenas ir elastinas stimuliuoja fibroblastų veiklą,  atstato ląsteles giliuosiuose odos sluoksniuose. Mažina raukšlių susidarymą, apsaugo nuo raumenų sunykimo.

Veikliosios medžiagos:

KOLAGENAS 2% tai pluoštinis baltymas, suteikiantis odai stangrumo ir užtikrinantys tinkamą drėkinimo sistemą. Kolagenas lemia odos ir kitų audinių elastingumą.

ELASTINAS 3% organizmo struktūrinis baltymas, kuris suteikia elastingumo mūsų audiniams. Tai medžiaga, iš kurios sudaryta struktūra išlaikanti odos ląsteles vietoje. Laikoma, kad raukšlių formavimasis – elastino molekulių suirimo priežastis.

AZIJINĖ CENTELĖ 2% -turtinga rūgštimis, kurios padeda reguliuoti fibroblastų veiklą ir stimuliuoja kolageno gamybą. Dėka savo gydomųjų savybių, ji užkerta kelią odos elastingumo praradimui, raukšlių ir strijų susidarymui. Stiprina kraujagyslių sieneles. Palaiko natūralų drenažą ir suteikia “lengvų kojų” pojūtį.

DMAE 0,5% (dimetilaminoetanolis) tai natūralios kilmės (išskirtas iš sardinės, ančiuvių) amino rūgštis. Padeda palaikyti raumenų tonusą tiek veido srityje, tiek visame kūne mums senstant bei kovoja su raumenų sunykimu po oda. Stangrina, tonizuoja, jaunina odą.

Naudojimo rekomendacijos: Kartą per dieną ištepti konkrečias sritis kremu įmasažuojant jį.