STARTING KIT

Pilnai paruošta AROSHA procedūrų programa pradedantiesiems.


Pakuotės sudėtis:

Šepečiai sausam pilingui – 2 vnt.
Aqua Drain (bandažas) – 2 kompl.
Slim Cel (bandažas) – 2 kompl.
Cel Term (bandažas) – 4 kompl.

 

 

 

 

 

 

Tai puikus rinkinys, norintiems pradėti praktikuotis su AROSHA produktais.
Čia Jūs suprasite AROSHA koncepciją – labai lengvai ir greitai!
Rinkinio sudėtis leidžia specialistams spręsti konkrečias klientų problemas, susijusias su celiulitu („apelsino žievelės“ efektu) ir riebalinio audinio sankaupomis.
Rezultatai matomi jau po pirmosios procedūros.
Rinkinyje yra pilnai paruoštos dvi procedūrų programos pradedantiesiems – celiulito gydymui ir lieknėjimui.

aquadrain
AQUA DRAIN

Natūralus produktas, pasižymintis drenuojančiomis, valančiomis, detoksikuojančiomis, padendačiomis lieknėti ir atstatančiomis savybėmis. Stimuliuoja jono-osmosinę apykaitą tarp ląstelių ir limfos kanalų, drenuoja odos audinius ir suteikia organizmui gerą savijautą. Šis produktas optimalus įtempimo ir streso mažinimui. Mažina raumenų skausmą. Didina  ląstelių aprūpinimą deguonimi, oda yra prisotinama mineralais, tampa spinduliuojanti ir pilna gyvybingumo.

Veikliosios medžiagos: Negyvosios jūros druskos, pieno rūgštis (N.M.F.)

 

slimcel

 

SLIM-CEL

Natūralus produktas, padedantis lieknėti Jis skatina trigliceridų skilimą, pasižymi drenuojančiomis savybėmis, padeda formuoti kūną.

Veikliosios medžiagos: Kofeinas, Escin (laukinio kaštono ekstraktas), guaranos ekstraktas.

 

 

celterm


CEL TERM

Stimuliuoja medžiagų apykaitą ir deguonies mainus riebalų ląstelėse. Padeda pašalinti iš organizmo užsistovėjusius skysčius ir toksinus, kovoja su kietojo celiulito simptomais. Skatina limfos tekėjimą.
Veikliosios medžiagos: Kofeinas, azijinė centelė (Centella asiatica), Rudųjų jūros dumblių ekstraktas (Fucus vesiculosus ekstraktas).

 

 

sepetys

Sausas kūno pilingas šepečiu

Šio šepetėlio šereliai pagaminti iš augalinio plaušo vadinamo TAMPICO. Plaušas dažniausiai gaunamas  iš sultingų augalų „Agave lechuguilla“ (vadinamo “Ixtle”), augančių šiaurės Meksikos dykvietėse.

Tai vienas iš seniausių kūno pilingo ir masažo būdų, kurio dėka pasiekiami puikūs rezultatai ir nenuginčijama nauda limfai, naudojant tik keletą minučių per dieną!

Stimuliuoja kraujo apytaką, nervų galūnes ir limfinę sistemą, kelia tonusą, suteikia energijos arba atpalaiduoja priklausomai nuo naudojamo metodo.

 

Pilingo metodika

 

Pilingo metodika:

Video medžiaga apie pilingą šepečiu (https://www.youtube.com/watch?v=_6NniF8LyoA)

Video medžiaga apie starting kit (https://www.youtube.com/watch?v=gLe8VxyJpPA)