253 HYALURONIC ACID

Pirkti InternetuNeimada.eu

PURE ACTIVE

Ypatingos hidrofilichialuroninės rūgštys, kurių molekulėse yra natūralios rūgštys, gaminamos išskirtinai biologiškai ir atsinaujinančiai biotechnologijai.
Inovatyvi ir nauja sudėtis su mikrosfero dalelėmis, vos prisilietus prie odos iš karto geriais į giliausius sluoksnius ir atlieka gilų odos atstatymą.
Hialurono rūgštis padeda atkurti stangrumą, elastingumą ir natūralų atspalvį. Išvalo odą ir pagerina išvaizdą jau nuo pirmo karto. Relultatai akivaizdūs iš karto.
Papildo kasdienį odos priežiūros ritualą. Produktas sukurtas atsižvelgiant į kiekvieno asmeninius poreikius.

PAGRINDINIS INGREDIENTAS:
PureHyaluronicAcid: esminisi ingredientsi, kurio sudėtyje yra atnaujinimo, tonizavimo ir restruktūrizavimo savybių. Tolesni stimuliavimai, susilpninti proliferacijos oksibroblastus, apsaugo nuo užteršimo ir išsiplėtimo, o taip pat aktyvuoja epitelinę, reguliuoja kiaušidžių proliferaciją ir migraciją.
Tai padeda stimuliuoti kolageno sintezę ir padidinti fibroblastų proliferaciją, užkirsti kelią vandens išsiskyrimui iš odos ir aktyvuoti reepithelializaciją, reguliuojant odos ląstelių proliferaciją ir migraciją.

PASKIRTIS
1. Padidinkite odos hidratacijos lygį.
2. Pašalinkite odos nelygumus.
3. Atlikite giią audinių regeneracija.

INDIKACIJOS
Apsauga nuo odos senėjimo, kai trūksta drėgmės ir elastingumo.

NAUDOJIMAS
Naudokite prieš tepant kasdienį kremą. Patepus, palikite, kol gerai įsigers. Taip pat gali būti maišoma su jūsų naudojamu kremu.

PAKUOTĖ
50 ml tūtelė